Коммерческие автомобили

0 800 500 205

Информационная линия ГАЗ
Передзвоніть мені

Вкажіть, будь ласка, своє ім'я та контактний номер телефону. Фахівці нашої компанії зв'яжуться з Вами найближчим часом

 • Правова обмовка
 

ГАЗ 3302 Бизнес Фургон хлебный

Предназначен для перевоза хлебобулочных изделий. Данные кузова могут быть разделены на отсеки, укомплектованные направляющими для лотков. Количество отсеков конструируется по желанию клиента. В хлебовоз состоящий из 8-ми отсеков может быть установлено 96 лотков. Новый уровень комфорта и надежности, воплощенный в модификации «Бизнес», делает данный автомобиль надежным помощником в доставке груза в пункт назначения.

Технические характеристики

 

Модель Хлебный фургон, Газель Удлиненный хлебный фургон, Газель
Модификация AC-G-3302-757-AXХ-1 (нерж) AC-G-330202-757-AXX-1 (нерж)
Двигатель УМЗ-А275 Evoтech УМЗ-А275 Evoтech
Эколог. класс Евро 5 Евро 5
Vдв., см3 2690 2690
Мощн., л.с. 106 106
пита-ние дв. инж. инж.
АБС / ГУР  □ / ■  □ / ■
Полезный объем
дл/шир/выс; м3
  3260*1935*1425
96 лотков
 
Описание хлебный фургон, окантовка алюминий, оцинкованная фурнитура, 96 лотков, утепленный, внешняя обшивка - композитная панель  хлебный фургон, окантовка алюминий, оцинкованная фурнитура, утепленный, внешняя обшивка - композитная панель 

Відгуки, скарги, пропозиції
 • Правова обмовка

  Юридичне застереження:

  Надаю свою безумовну згоду, без обмежень терміну її дії, на обробку, зберігання, а також використання в інший спосіб інформації, яка представляє мої персональні дані надані вище товариству з ТОВ «Група компаній АІС» та іншими компаніям ТОВ «Група компаній АІС», а також третім особам, з якими ТОВ «Група компаній АІС» уклало / укладе відповідні договори з метою:

  ((I) надання мені будь-якої інформації, в тому числі про товари і послуги, які в подальшому можуть бути цікавими для мене, шляхом відправлення SMS і електронних повідомлень;

  ((Ii) збору та обробки статистичної інформації та проведення маркетингових та інших досліджень;

  Я підтверджую, що повідомлений про включення зазначених персональних даних до бази персональних даних ТОВ «Група компаній АІС», мені роз'яснені мої права (ст. 8 Закону України "Про захист персональних даних"), мені зрозуміла мета обробки персональних даних, я попереджений , що обробка (в тому числі передача) персональних даних може бути здійснена третім особам виключно за умови дотримання вимог законодавчих актів України щодо забезпечення конфіденційності при обробці і передачі персональних даних.