Тех. обслуговування

Експлуатація транспортних засобів (легкових і вантажних автомобілів, автобусів і тракторів) тягне за собою зношування вузлів і агрегатів, що пов'язано з постійною роботою деталей, що труться, порушення регулювальних параметрів, старіння гумотехнічних виробів і інших явищ. Щоб продовжити термін безвідмовної роботи вузлів і агрегатів, слід своєчасно проходити технічне обслуговування.
Кожна процедура ТО - це не просто заміна масла. Це комплекс мастильно-заправних, контрольно-діагностичних, регулювальних, кріпильних, мийно-прибиральних та інших робіт, що дозволяють підтримувати транспортний засіб у справному технічному стані і знизити ризик поломок і відмов, а також підвищити рівень безпечної експлуатації.
Планове технічне обслуговування слід проходити відповідно до рекомендацій, викладених в сервісній книжці в терміни, зазначені заводом-виробником. Більш того, своєчасне проходження ТО є невід'ємною умовою надання гарантії на вузли та деталі проданого транспортного засобу.
В гарантійний період наші клієнти можуть розраховувати на безкоштовне усунення несправностей, що виникли в результаті виробничого дефекту, а також на заміну дефектних деталей і вузлів на нові оригінальні запасні частини.

ПЛАНОВЕ І СЕЗОННЕ ТО
Технічне обслуговування прийнято поділяти на планове і сезонне. До першої групи відносять технологічні заходи по заміні паливно-мастильних матеріалів, які необхідно міняти після досягнення певного пробігу. Сезонне обслуговування рекомендується проводити з періодичністю раз на півроку. Це необхідно для того, щоб підготувати техніку до експлуатації з урахуванням кліматичних змін.
Довіряйте обслуговування тільки професіоналам! Будь-яке некваліфіковане втручання може спричинити за собою необхідність серйозного ремонту і зняття з гарантії.
Щоб цього не сталося, довірте сервісне обслуговування нашим фахівцям!

ВИЇЗНЕ ТО СІЛЬГОСПТЕХНІКИ
Регламентне технічне обслуговування тракторів та іншої сільгосптехніки проводиться мобільними бригадами механіків на місці у Клієнта. Виїзд до Клієнта здійснюється на повнопривідних сервіс-мобілях підвищеної прохідності. Сервіс-мобілі оснащені необхідними інструментами, оригінальними витратними матеріалами, запасом палива і мастильних матеріалів для проведення планових ТО і ремонтів.

Записатися на обслуговування або отримати консультацію можна у фахівців СТО у Вашому місті.